Bizi takip edin!

Facebook Twitter
Sepetiniz Sepetiniz
henüz boş
Hoş geldiniz | Giriş | Sipariş Takibi | Yeni Üye | Yardım


Logona Sarı Saçlar İçin Bakır-Sarı Bitkisel Krem Saç Boyası 150 ML

Doğal sertifikalı bakım!
Logona
Logona Sarı Saçlar İçin Bakır-Sarı Bitkisel Krem Saç Boyası 150 ML
Logona Sarı Saçlar İçin Bakır-Sarı Bitkisel Krem Saç Boyası
Büyük resim için tıklayın


Naturey Fiyatı : 76,19 TL + KDV
KDV Dahil : 89,90 TL
Havale İle : 87,20 TL
Taksit İle : 6 x 14,98 TL
8,48 TL'den başlayan taksit seçenekleri.

Ürün Özelliği
: Organik Sertifikalı Ürün

SATIN ALMAK İSTİYORUMadetÜrün Açıklaması

Genel Bilgiler

Renk Skalasında hangi LOGONA Bitkisel Saç Boyasının hangi saç rengine daha uygun olduğu görülmektedir.

Renk skalasını tam boy görmek için tıklayın.
LOGONA krem boyaları kına, kırmızı pancar, Rhabarber ya da Papatya gibi yalnızca doğal maddeler sayesinde özenli bir boyama ve doğal bir sonuç sağlar.

LOGONA Kozmetiğin bütün bitkisel saç boyaları Kontrol edilmiş doğal kozmetik (BDIH) damgasını taşır. Sentetik koku, renk ve konserve edici maddeler veya diğer kimyasal maddeler peroksid ve amonyak içermez.

Yeni Krem saç boyası, yeşil minerallerin katkısı ile gri saçlara daha iyi tutunduğundan, en uygun şekilde gri saçları kapatır. Eğer bitkisel saç boyası, kimyasal saç boyası ile birleşirse arzu edilen renk dışında bir renk ortaya çıkmaması için öncelikle deneme amaçlı bir tutam saç boyanması gereklidir.

Sarı saçlar için önerilir. Saçın rengini açmaz.

SERTİFİKALAR ve ÖZELLİKLER

Natrue ve BDIH Ekolojik Sertifikalı
BIOFACH 2005 Yenilikçilik Ödülü
%100 doğal, bitkisel renk vericiler içerir
Sentetik koruyucular, renk ve koku vericiler içermez
Peroksitler, amonyak ve diğer kimyasal bileşenleri içermez.
Vegan
Laktoz içermez


Sertifika Bilgisi

BDiH

www.bdih.de
Sertifika belgesini görmek için tıklayın.


Kullanım Şekli

Teknik Bilgi:

Logona Doğal Saç Boyaları sadece saçın pullarla kaplı dış tabakasına nüfuz eder ve bu dış yüzeye renk kazandırır. Saçınız açık renkli ise boya sonrası daha açık bir renk tonu sağlanacaktır. Bu nedenle istenilen sonuca ulaşılabilmesi için, saçı en az iki ya da üç kez boyamak gerekmektedir. Elde edilecek sonuç aynı zamanda saçınızın yapısına, uygulama süresine, permalı oluşuna ve daha önce kimyasal boya kullanılmış olmasına da bağlıdır. Logona Doğal Saç Boyaları daha önce kimyasal boya uygulanmış saç üzerine uygulandığında istenmeyen renk sonuçlarına neden olabilir. Bu nedenle, her zaman öncelikle saçın bir tutamında test edilmelidir.

Boyama:

Güçlü ve kalıcı bir sonuca ulaşmak için boyayı kuru ve kirden arınmış saçınıza sürünüz.

Sıcaklığı muhafaza etmek için, saçınızı bir kat alüminyum folyo ile sarınız ve üstüne de havlunuzu örtünüz. Daha yüksek sıcaklık, daha yoğun ve kalıcı bir renk elde etmenizi sağlayacaktır.

Logona Doğal Saç Boyaları ile boyamayı istediğiniz sıklıkta tekrarlayabilirsiniz. Daha sık uygulamak, daha güçlü bir renk elde edilmesini sağlayacaktır.

İçeriğindeki doğal maddelerden dolayı saçınızı durularken su yeşilimsi ya da kızılımsı bir renk alabilir.

Logona Krem Boyaları ile 5 farklı saç rengine ulaşabilirsiniz. Doğal kına renginden dolayı bu boyalar saça, az ya da çok, bir kızıllık verebilir.

1) Bordo Tonları için: Sarı- Kahve Renkli Saçlar İçin Bordo Bitkisel Krem Boya

2) Bakır Kırmızı Tonlar için: Sarı- Kahve Renkli Saçlar İçin Kızıl Sarı Bitkisel Krem Boya

3) En az kızıl ton ve daha çok sarı tonlar için: Sarı Saçlar İçin Bakır-Sarı Bitkisel Krem Boya

4) Fındık rengi tonlar için: Açık Kumral-Kahve Renkli Saçlar İçin Fındık Rengi Bitkisel Krem Boya

5) Koyu kumral tonları için: Koyu Kahve Renkli Saçlar İçin Teak Ağacı Renkli Bitkisel Krem Boya

- Boyama Sonrası: Boyayı saçınıza sabitlemek için şampuan yerine Logona Boyama Sonrası Saç Bakım Kompleksi ile saçınızı yıkamanızı tavsiye ederiz. Daha sonra da saçınızın rengine uygun olan renkli saçlar için Logona şampuanlarıyla yıkayınız.

  • Logona Sertifikalı Doğal Saç Boyaları ile 3 Aşamada Doğal Boyama


  • Boyama öncesinde saçlarınızın temiz olmasına, kullandığınız şampuanın silikonsuz ve doğal olmasına dikkat ediniz. Şampuandan sonra saç kremi kullanmayınız. Havlu ile kurulayınız. Şakaklarınıza, ensenize, kulaklarınızın önüne bolca yağlı krem (örneğin Logona Vitamin Creme Avocado) sürünüz.

    1) Hazırlık: Logona Boyama Öncesi Mineralli Yeşil Killi Saç Bakım Kompleksi, boyama öncesi kullanılan mineralli yeşil killi bakım ürünüdür. Bu üründeki mineralli yeşil kil ve huş ağacı yaprakları, saçtaki kepek parçacıklarını ve yağı arındırarak, bitkisel saç boyasının saça iyi bir şekilde tutunmasını sağlar. (Derinlemesine temizlemeye dayalı bu ürün, saçınızı Logona saç boyaları ile en yüksek derecede boyanmaya hazırlar. Mineral yeşil kil ve huş ağacı yapraklarının eşsiz kombinasyonu ile formule edilmiştir).

    Kullanımı: Tarak ve boya fırçası ile mümkün olduğunca tutam tutam hafif nemli saça sürülür. Daha sonra saç üzerine dağıtılır. 20 dakika etki etmesi için bekletilir. Sonra saç bol su ile yıkanır.

    Logona Doğal Krem Saç Boyaları İçin Uygulama:

    Damlamayan yumuşak yeni krem formulasyonu ile çok kolay bir şekilde bireysel olarak saçınızı boyayabilirsiniz. Eldivenlerinizi giyiniz ve havlu ile iyice kurulanmış saçlarınıza Logona Bitkisel Krem Saç Boyasını bir boyama fırçası ile saç tutamlarınıza eşit bir şekilde uygulanız. İlk önce boyayı saç diplerine uygulayınız daha sonra saçınızın uzunluğuna göre eşit ölçüde dağıtınız. İstenen koyuluğa göre krem boyayı 30 dk - 2 saat saçta bekletebilirsiniz. Daha sonra saç ılık su ile durulanır

    Boyayı saçınıza sabitlemek için şampuan yerine Logona Boyama Sonrası Saç Bakım Kompleksiile saçınızı yıkamanızı tavsiye ederiz. Daha sonra da saçınızın rengine uygun olan renkli saçlar için Logona Haarpflege şampuanlarıyla yıkayınız.

    2) Uygulama Süresi: Toz boyalar saçınızda en az 7-8 saat süreyle kalabilir, krem boyaların ise 1-2 saat kalması yeterlidir. Genel olarak, boyayı saçınızda ne kadar uzun süre tutarsanız, etkisi o kadar güçlü olur. Uygulama süresi bitiminde su ile saçınızdaki boyayı akıtıp, saçınızı tekrar tek sefer Logona şampuanlarıyla yıkayın.

    3) Boyama Sonrası: Logona Boyama Sonrası Saç Bakım Kompleksi, boyama sonrası bakım ürünüdür. Logona saç boyalarıyla boyanmış saçtaki boyayı sabitleştirir, rengi ve parlaklığı yoğunlaştırır ve aynı zamanda bakım sağlar. Boyamadan hemen sonra uygulayın. İçinde bulunan dul avrat otu çekirdeğinin yağı, betain ve buğday proteini görünmez bir film tabakası oluşturarak, uzun süreli mükemmel renkler elde edilmesini sağlar.

    Kullanımı: Orta uzunluktaki saç için yaklaşık 50 mililitre ürünü yeni boyanmış ve sadece su ile yıkanmış saç üzerine dağıtın. 5 – 10 dakika etki etmesi için bekleyin. Bol miktarda ılık su ile yıkayın.


    Uyarılar

    Silikonlar:

    Klasik şampuan, saç bakımı ve saç şekillendirici ürün kullanımı, saçın çevresinin silikon tabakası ile kaplanmasına neden olmaktadır. Bu silikon tabaka, Logona ya da Sante saç boyası pigmentlerinin saç telinin etrafını sarmasına engel olabilir. Renk pigmentlerinin saça daha iyi tutunmasını arttırmak için, boyama öncesi saçınızı LavaErde veya Logona Boyama Öncesi Mineralli Yeşil Killi Saç Bakım Kompleksi ile yıkamanızı tavsiye ederiz. LavaErde içindeki mineral parçacıkları, saçı silikon tabakasından arındırır ve renk pigmentlerinin saça daha iyi tutunmasını ve kalıcılığını sağlar.


    • Üreticinin stoklarıyla sınırlıdır.
    • Cuma günü saat 13.00'den sonra verilen siparişler, Pazartesi günü işleme alınır.
    • Resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.    İlgili Başlıklar

    Dünya ve Türkiye'de organik kozmetik ne durumda?
    "Ökotek Doğal Ürün Marketleri" Teknik Sorumlusu Prof. Dr. Hulusi Barlas, Dünya Gıda Dergisi Haziran 2008 sayısında yayınlanan röportajında organik ürünler konusunda aydınlatıcı bilgiler veriyor. >>

    Neden organik ürünleri tercih edelim?
    1930'lardan günümüze organik tarım modeli birçok ülkede uygulanıyor. Avrupa'da organik tarımın temellerini atan ülkeler arasında Danimarka, İngiltere ve İsviçre yer alıyor. ABD, Kanada, Avustralya, Japonya ve Avrupa Birliği ülkeleri gibi gelişmiş ülkelerde organik ürünleri tercih edenler sürekli artıyor. >>

    Organik Tarım Kanunu ve ilgili Yönetmelik ne diyor?
    Organik Tarım Kanunu ve Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik ile uyulması gerekli kural ve yöntemler belirlenmiştir. >>

    Organik tarım nedir?
    Organik tarım nedir? Organik, ekolojik, biyolojik kelimeleri aynı anlama mı geliyor? Organik tarımda bitkiler nasıl korunuyor? Zirai ilaçların zararları nelerdir? Organik tarımın temel ilkeleri nelerdir? >>

    Organik-Ekolojik Tarım Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşları
    Türkiye'de kontrol ve sertifikasyon kuruluşlarını Tarım ve Köyişleri Bakanlığı onaylar ve kuruluşlara kontrol yetkisi verilir. >>

    Organik ürünleri nasıl tanıyacağız?
    Bir ürünün organik olduğunu nasıl anlarız? Organik tarım nasıl belgelenip garantileniyor? >>

    Organik Kozmetik Ürünleri gözde!
    Kadınların güzelleşmek uğruna kullandıkları ürünler de kanserojenlerin vücuda girme olasılığını yükseltiyor. >>    Yorumlar    Tavsiye Et

    Logona Sarı Saçlar İçin Bakır-Sarı Bitkisel Krem Saç Boyası ürününü arkadaşlarınıza tavsiye etmek için aşağıdaki küçük formu doldurmanız yeterli.

    Kimden :
    Kime :
    * Birden fazla e-posta adresini virgüllerle ayırarak yazabilirsiniz.
    Mesaj :

    İlgili reyonlar
    Saç Boyaları, Saç Bakım, Saç Boyası, Kişisel Bakım
    Yorumlar
    Bu ürüne ait yorum bulunamadı. İlk yorum yazan siz olmak için tıklayın.
    Tavsiye Et
    Bu ürünü arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayın.


    Bülten Arşivi | Facebook | Twitter
    Hakkımızda | Gizlilik İlkeleri | Sipariş ve Teslimat | Yardım | İletişim

    www.naturey.com'da kredi kartı, havale/EFT veya kapıda ödeme seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Fiyatlara KDV dahildir.


    Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden naturey.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.


    256 bit SSL Encryption

    2006-2017 www.naturey.com Doğal ve Organik Yaşam Ürünleri